Oryginalne francuskie perfumy Souvre

Dlaczego perfumy Souvre są wyjątkowe?

Świat magiczny, wyjątkowy i pachnący – świat perfum. Każdy zapach jest inny ponieważ wiąże się z nimi wyjątkowa, indywidualna historia. Ale wszystkie perfumy sygnowane logo Souvre łączy kilka niezwykłych cech.

W procesie ich produkcji wykorzystano, drogie, specjalnie wyselekcjonowane komponenty. Mają wysoki stopień zaperfumowania bo aż 24% i 30% dzięki czemu każdy zapach będzie wyrazisty i dodatkowo będzie ewoluował podczas użytkowania stając się coraz bardziej intensywny. Perfumy Souvre są dostępne w pojemnościach 50ml i 100ml. Dodatkowo zostały zamknięte w wyjątkowych, designerskich flakonach z najwyższej jakości szkła. Wykorzystywany alkohol nie jest pozyskiwany z ziemniaków dlatego też nie jest wyczuwalna specyficzna woń alkoholowa przy pierwszej aplikacji.

Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe w perfumach Souvre sprowadzane są z kolebki perfumiarstwa czyli francuskiego Grasse i codziennie znajdują szerokie grono odbiorców. Grasse to miejscowość we Francji, która od XVIII wieku produkuje wysokiej jakości wyroby perfumeryjne znane na całym świecie. Jest francuskim i światowym centrum produkującym naturalne aromaty.

Perfumy Souvre dojrzewają w specjalnych zbiornikach, co znacząco wpływa na trwałość i doskonałość nut zapachowych. Perfumy podlegają procesowi maceracji 8 i 12 tygodni. Maceracja odbywa się w niskiej temperaturze, a zapach staje się intensywniejszy. Im dłużej takie perfumy leżakują tym są lepsze i bardziej trwałe. Maceracja jest procesem wieloetapowym, który ma na celu zwiększenie intensywności i trwałości finalnych perfum.

Perfumy Souvre, a piramida budowy zapachów 

Każdy zapach perfum Souvre składa się z 3 podstawowych elementów: nuty głowy, nuty serca i nuty bazy. Jest to zbiór woni rozwijających się w trakcie kontaktu wonności właśnie z naszą skórą. Cala koncepcja nut zapachowych jest oparta na założeniu iż jedne substancje odróżniają się od innych szybkością parowania czyli właśnie tą trwałością. Wąchając perfumy najpierw wyczuwamy nutę górną (głowy), potem środkową (serca), a na końcu dolną (nutę bazy, głębi lub podstawy).

Przyjrzyj się bliżej piramidzie budowy zapachów:

NUTA GŁOWY

Nuta głowy to pierwsza nuta jaką czujesz zaraz po otwarciu flakona z perfumami. Ma ona bardzo duże znaczenie ponieważ jest pierwszym odczuciem klienta podczas kontaktu z perfumami. To głównie na jej podstawie podejmujesz decyzję o ich zakupie. Na samym początku jest niezwykle intensywna lecz jej zapach bardzo szybko się ulatnia. Wyczuwasz ją na skórze przez kilkanaście minut, do maksymalnie 30 minut. Ta nuta składa się zazwyczaj z owoców, które nadają całej kompozycji lekkości i świeżości.

NUTA SERCA

Nutę serca poczujesz po mniej więcej 10 minutach od pierwszej aplikacji perfum. Jest to połączenie dwóch pozostałych nut ale stanowi również konieczne ich uzupełnienie. Często jest tak, że w ogóle nie zwraca ona Twojej uwagi lecz to właśnie ona jest odpowiedzialna za istotę połączenia pozostałych aromatów. Tworzy bukiet i decyduje o całym charakterze zapachu. Najważniejszymi w tej nucie składnikami są akordy korzenne oraz kwiatowe. Jej zapach utrzymuje się na skórze do dwóch godzin.

NUTA BAZY

Ostatnią z nut jest nuta bazy. Wraz z upływem czasu perfumy przechodzą kolejną, magiczną metamorfozę, aby na samym końcu dotrzeć do nuty bazowej. Poczujesz ją po około 20 minutach. Chociaż jest to nuta o niewielkiej intensywności ale tak naprawdę to ona ma decydujący wpływ na charakter całej kompozycji zapachowej. Jest tłem zapachu, decyduje o jego osobowości, dlatego czasami jest nazywana nutą głębi. Jest odpowiedzialna za trwałość zapachu, ulatnia się bardzo powoli i jest wyczuwalna od kilku do nawet kilkunastu godzin. W skład nuty bazowej wchodzą takie składniki jak leśne żywice, piżmo i ambra, a także wanilia, przyprawy drzewne i korzenne. Woń nuty bazowej może być wyczuwalna nawet po upływie kilku dni.

W zależności od zastosowania olejków bazowych stosuje się następujące nazewnictwa:

  • 17- 43% to są najwyższej jakości perfumy i takie właśnie posiada w swojej ofercie Souvre
  • 11 – 16% wody perfumowane
  • 6-10% wody toaletowe
  • 3-5% wody kolońskie
  • 1-3% wody odświeżające

Perfumy Souvre, a oferta specjalnie dobranych zapachów.

W ofercie Souvre znajdziesz wyjątkowe perfumy z kolekcji Spectra, Fractal, Francaise pour femme i pour homme oraz Continental.

Linia spectra jest specjalnie dedykowana dla kobiet, które podążają za nowoczesnymi trendami. Linia spectra to 7 damskich zapachów o pojemności flakonów 50ml i zaperfumowaniu 24%. Te perfumy są na tyle uniwersalne, że można je zastosować na co dzień lub na ważne okazje. Perfumy te zachwycają intensywnością swojej woni. Linia Spectra jest dostępna w takich zapachach jak: Mirror, Light, Blink, Luna, Prism, Nova oraz Flame.

Dla mężczyzn Souvre przygotowało perfumy z linni Fractal. Linia ta jest dostosowana dla każdego mężczyzny, na każdy dzień i okazję, w 7 różnych, francuskich nutach zapachowych, o zaperfumiwaniu 24% i pojemności 50ml. Perfumy zachwycają intensywną wonią dzięki 8 tygodniowemu okresowi maceracji. Kompozycje linii Fractal dostępne są w wersji Space, Range, Wave, Chaos, Volt, Maze oraz Bravo.

Souvre przygotowało również wyjątkową propozycje dla miłośników klasyki. To 10 damskich i 4 męskie zapachy z francuskiej linii perfum. W procesie produkcji perfum kreatorzy wykorzystali specjalnie wyselekcjonowane komponenty z Grasse. Perfumy przeszły unikalny proces maceracji trwający w tym wypadku 8 tygodni. Zapachy mają 24% zaperfumowanie co oznacza, że ich woń będzie doskonale wyczuwalna przez osoby z najbliższego otoczenia.

W kolekcji Continental Souvre przygotowało 6 luksusowych zapachów damskich oraz 6 męskich. Ta kolekcja ma aż 30% stężenia zapachowego, dzięki której perfumy będą intensywne nawet po całym dniu. W parze z intensywnością idzie trwałość. Proces maceracji trwający aż 12 tygodni sprawia, że perfumy utrzymują swój zapach zdecydowanie dłużej.

Odbierz BEZPŁATNY dostęp i do 30% zniżki na cały asortyment!

Podążaj za tym, co czujesz. Szukając zapachu dla siebie lub bliskiej Ci osoby zajrzyj do tabeli rodzin i typów zapachów, aby odnaleźć woń, która towarzyszyć Ci będzie w dalszej podróży. Kolekcja perfum Souvre pozwala dopasować zapach do typu urody, wieku, wizerunku, trybu życia,  pory dnia i roku oraz oczywiście indywidualnych upodobań.

Rozkochaj się w świecie perfum Souvre ?

Nazywam się Artur Wiktor i od jakiegoś czasu działam w network marketingu, jest to mój główny zawód i jednocześnie pasja. Zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody z blogowaniem ponieważ szukałem możliwości pomocy innym. Wiele osób narzeka na swoje prace, życie i rozwój. Postanowiłem udowodnić, że można zarabiać bardzo dobrze i być wolnym – poświęcać czas rodzinie, przyjaciołom, podróżować i cieszyć się życiem.

Wiele osób pyta mnie jak zarabiać wykorzystując Internet? Jak zarabiać w czasie kryzysu? Każdy szuka wartościowej i konkretnej wiedzy na ten temat. Dlatego stworzyłem grupe – bardziej platformę edukacyjną „Kierunek Lider”. To jest mój pomysł na biznes w internecie i wiem, że dla każdego może to być sposób na własny biznes, dlatego przekazuje tutaj konkretne triki i metody działania. Pamiętaj, że zarabianie na blogu jest możliwe i ja Ci do udowodnię 🙂 Jeżeli chcesz skorzystać z grupy, napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Artykuły, które warto przeczytać:

Podziel się z nami swoją opinią:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *